PRACA

  • llo9l

Firma OPTIMA HRS  powstała w 2008 r., zajmujemy się rekrutacją pracowników, organizacją komercyjnych szkoleń oraz realizacją projektów dofinansowanych ze środków EFS. Dla nas największą wartością są ludzie.

Poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko Koordynatora Projektów EFS:

Zakres obowiązków m.in.:
koordynowanie działań związanych z realizacją, rozliczeniem oraz ewaluacją proj. EFS, prowadzenie promocji i rekrutacji, przygotowanie um. cyw.-praw., podejmowanie działań zaradczych i naprawczych, udział w kontrolach, merytoryczna weryfikacja dok., kontakty z instytucją pośredniczącą.
Wymagania:
ukończone studia wyższe, samodzielność w podejmowaniu decyzji,  doświadczenie w realizacji projektów EFS, samodyscyplina, umiejętność motywowania, komunikacji i delegowania, efektywne zarządzanie w czasie sobą i podległym personelem.
Oferujemy:
służbowy notebook i telefon komórkowy, zatrudnienie na umowę o pracę, w razie potrzeby elastyczny czas pracy, atrakcyjne wynagrodzenie, ciekawą pracę, zapewniającą możliwość rozwoju, wsparcie merytoryczne, przyjazną atmosferę, fajny, zgrany zespół współpracowników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz LM  na adres kkoronkiewicz@optimahrs.pl

Poszukujemy kandydatek/kandydatów na płatny staż na stanowisko: Specjalista ds. Projektów EFS

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Sporządzanie dokumentów projektowych według wzorów;
  • Kontakt osobisty i telefoniczny z uczestnikami projektów,
  • Przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych z potencjalnymi uczestnikami projektów;
  • Obsługa korespondencji;

Oczekujemy od Ciebie:

  • Chęci do pracy – to najważniejsze, całej reszty szybko Cię nauczymy;
  • Wyższego wykształcenia;
  • Obsługi pakietu MS Office, głównie programu Word;
  • Skrupulatności i dokładności w tym, co robisz;
  • Umiejętności komunikowania się ze współpracownikami oraz poczucia humoru;

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Pracę w zgranym i pozytywnie nastawionym zespole;
  • Pracę w godz. 8:00 -16:00 od pn do pt w Centrum Białegostoku  z dobrym dojazdem

Osoby zainteresowane prosimy o przeslanie swojego CV ze zdjęciem oraz LM na adres: kkoronkiewicz@optimahrs.pl z dopiskiem „staż specjalista ds. projektów EFS p” w tytule emaila.

Poszukujemy do współpracy doradców zawodowych, trenerów biznesowych oraz mgr psychologii i pedagogiki z min. 2 – letnim doświadczeniem w pracy jako trener/nauczyciel/wykładowca. Osoby zainteresowane prosimy o przeslanie swojego CV ze zdjęciem oraz LM na adres: kkoronkiewicz@optimahrs.pl.